Zahradní skleníky + objednávka | FOLIOVNIK.CZ - HCV GROUP Rožnov pod Radhoštěm

Zahradní skleníky + objednávka

 

TYP skleníku VARIANT

KONSTRUKCE je tvořena tvarovanými pozinkovanými profily o síle 1mm, navzájem spojenými galvanicky pozinkovanými spojkami. Spojení je provedeno šrouby (M6). Konstrukce má spodní samonosný rám, který je vhodné pevně přichytit k předem připravenému základu (nejlépe betonovému). Na přání zákazníka může být konstrukce opatřena práškovou vypalovací barvou. 

K ZASKLENÍ skleníku používáme sklo Helios o tloušťce 4 mm. Toto sklo je UV stabilizované a jeho výhoda spočívá v tom, že se nemusí zastiňovat a odolá i běžným kroupám. Sklo je ke konstrukci uchyceno za pomocí příchytek opatřených gumou. Na přání zákazníka můžeme místo skla Helios dodat komůrkový polykarbonát o tlouštce 6 mm. 

VSTUP do skleníku je dvoukřídlovými dveřmi. Šířka dveří (105 cm) umožňuje pohodlné vjíždění zahradními kolečky. Na přání zákazníka je možné vstupní dveře uzamykat, případně umístit po obou stranách (skleník se stává průchozím). 

VĚTRÁNÍ je zajištěno otevíracími okny ve střešní části. Při standardní dodávce jsou okna otevírány manuálně, ale za příplatek je možno dokoupit automatické parafínové otvírače.

 detail obrázku

 


 

TYP skleníku HOBBY

Jedná se o nový typ skleníků. U tohoto typu skleníku je minimalizováno množství spojovacích prvků, což napomáhá jednodušší montáži při zachování všech potřebných statických parametrů. Konstrukce skleníků je vyrobena ze žárově zinkovaného profilovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Zasklení je provedeno skleníkovým sklem HELIOS o síle 4 mm. Jako novinku nabízíme možnost zasklení tohoto skleníku komůrkovým polykarbonátem Makrolon o síle 4 mm. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří o šíři 63cm zajišťují bezúdržbová ložiska. Hřebenová výška 205 cm zaručuje bezproblémový pohyb obsluhy uvnitř skleníku. Ve střeše je osazeno jedno větrací okno na ruční otvírání (lze ho na přání doplnit auto. otvíračem). Pod střešní skla lze dokoupit gumovou lemovku.

  detail obrázku

 


 

Doplňky ke skleníkům :

Automatický otvírač oken pracuje na bazi roztažnosti kapalin - parafinu. Reaguje samočinně na změnu teploty a automaticky otvírá resp. zavírá větrací okno. Cena automatického otvírače je 720Kč.

Okap je vhodný pro zachytávání dešťové vody vhodné pro zalévání. Lze o osadit po celé délce střechy skleníku. Cena okapu 140Kč za 1běžný metr.

Druhé dveře jsou vhodné pro lepší větrání. Díky tomu se stává skleník průchozím, Příplatek za druhé dveře je 820Kč.

Guma komplet - standardně je těsnící guma dodávána pouze pod skla a do čel skleníku. Pokud budete chtít tuto gumu pod všechny skla, příplatek je za každý metr skleníku 250Kč.


Ceník

 

Dodací podmínky

Termíny dodání skleníků do 3 týdnů od data obdržení objednávky. SKLENÍK Vám bude dopraven rozvozovou službou až na místo určení (na základě předběžného telefonického kontaktu), platba bude provedena řidiči v hotovost. 
Doprava skleníků po celé České republice ZDARMA.

Objednávka skleníku - doprava po celé ČR ZDARMA

Objednávka skleníku - HCV GROUP s.r.o.
(*) Typ skleníku
(*) Délka skleníku (m)
Počet aut. otvíračů
Okap délky
Navíc druhé dveře
Počet oken navíc
Guma komplet
Příplatek za barvu
Nerezové šrouby
Poznámka
(*) Jméno a příjmení
(*) Ulice
(*) Město
(*) PSČ
(*) Telefon
(*) e-mailová adresa
(*) Souhlas se zpracováním osobních údajů

Soubory ke stažení

Cenik skleniku (velikost: 364kB, typ: PDF)

Cenik skleniku (velikost: 364kB, typ: PDF) 

HCV GROUP a.s.


HCV group, a.s.
Chodská 1203, Rožnov pod Radhoštěm 756 61

Telefon571 677 088

mobil603 831 405 / 604 891 245

e-mailinfo@foliovnik.cz


O SPOLEČNOSTI


NÁŠ SORTIMENT


FOTOGALERIE


KONTAKT